Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Zintegrowany System Kwalifikacji

Menu główne: Biuletyn Informacji Publicznej

Zintegrowany System Kwalifikacji
26 marca 2018 / autor: Katarzyna Belkiewicz / - odsłon

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje, że zgodnie z art. 19 ust. 1 ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji (Dz. U. z 2017 r. poz. 986, z późn. zm.) rozpoczęło procedurę włączania kwalifikacji rynkowej „Organizowanie pobytu i działań edukacyjno-krajoznawczych na terenach wiejskich” do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK), złożonego za pośrednictwem Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji przez Fundację VCC (Vocational Competence Certificate).

W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o opinię ww. wniosku według załączonej tabeli i przesłanie do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Departamentu Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej drogą elektroniczną na następujące adresy: katarzyna.orzechowska@minrol.gov.pl oraz agnieszka.skretowska@minrol.gov.pl w terminie do 6 kwietnia 2018 r.

Jednocześnie Departament informuje, że przedmiotowy wniosek wraz z edytowalną wersją tabeli do zgłaszania opinii jest również dostępny na portalu ZSK – https://kwalifikacje.gov.pl w zakładce: Ogłoszenia.

Zmodyfikowany przez: Katarzyna Belkiewicz E-mail: katarzyna.belkiewicz@minrol.gov.pl Data utworzenia: 26.03.2018 11:49:24 Data ostatniej modyfikacji: 26.03.2018 11:56:16 Statystyka strony: - odsłon